Podsumowanie Konkursu Kulinarnego „Nadbużańskie Specjały” 2017

W dniu 29 lipca 2017 r. podczas tegorocznych DNI DROHICZYNA  odbył się V konkurs kulinarny “Nadbużańskie Specjały”

 

 

 

 

 

 

Lista sponsorów:

  1. Sz.P. Wojciech Borzym Burmistrz Drohiczyna
  2. Sz.P. Jan Zalewski Starosta Siemiatycki
  3. Sz.P. Radosław Konobrocki Sekretarz Gminy Drohiczyn/ GKRPA
  4. Młyn Zbożowy “Bracia Górscy” SP. J.
  5. Sz.P. Jan Gawryluk “GAMES”
  6. Ks. Krzysztof Kościelecki Proboszcz Parafii Świętych Apostolów Piotra i Pawła w Śledzianowie
  7. Ks. Wiesław Niemyjski Proboszcz Parafii Trójcy Przenajświętszej w Drohiczynie
  8. Ks. Piotr Wójcik Proboszcz Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrożanach
  9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej
  10. Piekarnia Cukiernia “Podlaska”Stopczyński, Łukaszewicz Sp. J.
  11. Sz.P. Adam Tarasiuk – Zakład Mechaniczny “Auto-Majster” Zajęczniki
  12. Sz.P. Grażyna Niewińska Bank Spółdzielczy w Siemiatyczach
  13. Sz.P. Adam Stawiecki – „EL-STAW” Siemiatycze
  14. Sz.P. Zenon Zielonka- „PAPIRUS” Sokołów Podlaski
  15. Sz.P Jarosław Jakubiak – „Best-Office” Ostrołęka
  16. Sz.P Barbara i Marek Kosińscy – „MARKOS” Drohiczyn
  17. Sz.P. Mariusz Warszycki – „WarMbud” Bielsk Podlaski
  18.  NEONET Siemiatycze

oraz dwaj sponsorzy anonimowi

 

JURY KONKURSU KULINARNEGO

NADBUŻAŃSKIE SPECJAŁY” w składzie:

  1. Agnieszka Wojtkowska – przewodnicząca

  2. Bożena Chrząstowska

  3. Mariusz Dawidziuk

  4. Arkadiusz Zero

  5. Teresa Olszewska

  6. Tołwiński Mirosław

  7. Tołwińska Alicja

  8. Zielonka Zenon

  9. Mateusz Stefaniuk

wyłoniło zwycięzców w czterech kategoriach konkursu:

 

 

 

I Kategoria ZUPA POMIDOROWA

  • Miejsce I: Tomasz Kmieciński „Zupa pomidorowa Tomasza”

  • Miejsce II: Anna Łowczyk „Chłodnik Pomidorowy”          

  • Miejsce III: Barbara Zenowicz ŚDS „Zupa pomidorowa w trzech odsłonach”

  • Wyróżnienia:

Jacek Tabeau „Zupa pomidorowa P. Jacka”

 

II Kategoria DANIE Z ZIEMNIAKÓW:

  • Miejsce I: Agnieszka Zupka „Pierogi ziemniaczane Agnieszki”

  • Miejsce II: Anna Malinowska „Kotlety ziemniaczane z sosem grzybowym”

  • Miejsce II: Halina Sterniczuk „Zaguby”

  • Miejsce III: Wiera Turczyniak „Kluski śląskie z kapustą”

  • Wyróżnienia:

Renata Suchota „Pierogi z ziemniakami”

Ewelina Odorczuk „Nadbużańska babka ziemniaczana”

Piotr Wiliński „Babka ziemniaczana”

Elżbieta Żero „Pierożki ziemniaczane z twarogiem”

 

III Kategoria PRZYSMAK Z BIAŁYM SEREM:

  • Miejsce I: Świetlica Środowiskowa „Sernik z owocami”

  • Miejsce II: Barbara Grzywna „Serowe wyżyny”

  • Miejsce III: Małgorzata Gamdzyk „Lokshen Kugel”

  • Wyróżnienia:

Agnieszka Kosowska „Sernik z brzoskwiniami”

Łucja Słomczyńska „Sałatka ziemniaczana z serem”

Irena Dawidziuk „Naleśniki z serem i szpinakiem”

Bogusława Buśko „Bułeczki drożdżowe z białym serem”

Emilia Wililńska „Uśmiechnięte ciasteczka”

Elżbieta SzymczukOponki z serem – Piergielki”

 

IV Kategoria NAPÓJ BEZALKOHOLOWY:

  • Miejsce I: Halina Gamdzyk „Malinowa lemoniada z cytryną”

  • Miejsce II: Piotr Wiliński „Podpiwek”

  • Miejsce II: Świetlica Środowiskowa „Miętolima”

  • Miejsce III: Waldemar Grzywna „Napój z kwiatu czarnego bzu”

  • wyróżnienia:

Małgorzata Buśko „Miętowy napój z cytryną”

Bogusława Nielipińska „Swojskie piwo”

 

Kategoria dodatkowa NAJEFEKTOWNIEJSZE STOISKO KULINARNE

  • Miejsce I: Świetlica Środowiskowa „Na Osiedlu”

  • Miejsce II: Środowiskowy Dom Samopomocy w Putkowicach Nadolnych

  • Miejsce III : Klub Seniora 60-tka